Teslimat Koşulları

Teslimat Koşulları

Eciroğlu Elektronik bilişim, bilgisayar, network, elektronik San. ve tic. Ltd. Şti. olarak iade, teslimat, iptal şartlarımızı aşağıda ki gibi beyan ederiz.

 

Teslimat Şartları 

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişiniz de bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. 

Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da kargoyu teslim aldıktan sonar bizlere bilgi verebilirsiniz. 

Sitemizin satışını yapmakta olduğu tüm ürünler, siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere depodan çıkışı yapılması ve kargo firmasına teslim edilmek üzere paketlenmesi anında hasar kontrolü ve kalite kontrolden geçmektedir. 

Firmamızdan hiçbir ürünün hasarlı olarak gönderimi yapılma ihtimali yoktur.

 

İade Şartları

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı ile bantlanmış veya üzerine yazı yazılmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, ithalatçı/üretici firmaya iade edilebilir veya başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturaların (2 nüshası ile beraber) ibrazı zorunludur.

İade edilecek ürünün, 30 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

YUKARIDA BELİRTİLEN KOŞULLARI SAĞLAMAYAN İADELER KESİNLİKLE ALINMAYACAKTIR VE TARAFINIZA TEKRAR AYNI ŞEKİLDE GÖNDERİMİ SAĞLANACAKTIR.

 

 

Sipariş İptali 

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. 

Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. 

 

İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. 

Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır. 

Siparişlerinizin iptalini ödemesini gerçekleştirdikten sonra ve tarafımızca kargoya teslim edilmeden önce isteyebilir ve siparişinizden vazgeçebilirsiniz. 

Siparişiniz kargoya teslim edildiği takdirde iptal isteğiniz gerçekleşemez. 

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade koşulları çerçevesinde ürün iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş iptali işlemini gerçekleştirmek için, tarafımıza, e-posta ile sipariş detayını vererek iptal işlemi talep edebilirsiniz.


Yönetim panelinde katalog sekmesinde bilgi sayfalarından düzenleyebilirsiniz.