Xpeech XSG3216 VoIP Gateway

Xpeech XSG3216 VoIP Gateway

Özellikler

32 port kapasiteli 19” Rack mountable Xpeech XSG3216 VoIP Gateway’ler ses ve fax hizmetlerini internet üzerinden gerçekleştirir. MGCP ve SIP standartları destekler, her marka Soft switch, SIP proxy server ve IP PBX ile uyumludur. Rock mountable yapısı ile server odanıza yada santralinizin yanına kolaylıkla yerleştibilirsiniz.

Dijital model tek E1/T1 PRI girişini destekler. Üzerine 2 ayrı modül eklenebilen analog model 8 porttan 32 porta kadar çözüm sunar. 

Xpeech gateway’lerle; telefon altyapınızda değişiklik yapmadan mevcut telefon seti, santral, fax makinesi ya da telekom hatlarınızı kullanabilirsiniz. Yüksek hızlı internet bağlantıları ile internet üzerinden hesaplı telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. 

QoS (Hizmet kalitesi) fonksiyonu ile ses ve veri trafiğini yöneterek telefon görüşmelerinizin daha kaliteli yapılmasını sağlar. TOS (Hizmet Tipi) desteği ile başka TOS özelliği bulunan router ile anlaşarak ses ya da veri paketlerinin yönlendirilmesinde öncelik tanımlayabilirsiniz. 

DDNS desteği ile servis sağlayıcınızın size vermiş olduğu değişken IP'nizi bir alan adına çevirerek uzaktan erişilebilir duruma getirebilirsiniz. Böylece gateway’inizi PPPoE modunda kullanarak DHCP yoluyla bilgisayarlarınıza internet bağlantısı dağıtabilir, sunucunuz üzerinde web sayfanızı yayınlayabilir ve buna benzer uygulamalar yapabilirsiniz. CDR (Çağrı Kayıt Raporu) özelliğini aktif ederek çağrı kayıtlarını süre, zaman, tarih ve gecikme gibi sınıflandırmalarla izleyebilirsiniz. 

Xpeech Gateway'ler Uzak Mesafe Telefon Hizmeti veren servis sağlayıcıları tarafından kullanılan tüm servisleri ve gelişmiş bir telefon santralinin tüm özelliklerini ( Arayan numarayı gösterme, çağrı bekletme, çağrı transferi, çağrı yönlendirme, sesli mesaj vb.) destekler. Tercih ettiğiniz Uzak Mesafe Telefon Hizmeti veren servis sağlayıcıyı seçerek uzak mesafe telefon görüşmelerinizi uygun daha düşük maliyetler ile yapmanıza olanak sağlar. 

Bu kategoride henüz ürün Yok.