AudioCodes 420HD VoIP Telefon

AudioCodes 420HD VoIP Telefon

Audiocodes 420HD VoIP Telefon 

Audiocodes VoIP telefonu kendi ailesine en son ekledi. 420HD kurumsal ve iletişim merkezi uygulamaları için uygun hale esneklik ve dayanıklılık ile gelişmiş bir, maliyet-etkin bir IP telefondur.

420HD özellikleri:

* 2 satır - satır başına 2 eşzamanlı çağrı

* Grafik aydınlatmalı LCD ekran (48 X 128)

* 4 programlanabilir esnek tuş

* Siyah ve kirli beyaz 

Audiocodes IP Telefonlar gibi VoIP uygulamaları içinde uygundur:

Unified Communications

Audiocodes Unified Communications (UC) pazarı için özel çeşitli çözümler sunmaktadır. UC için AudioCodes'un sunan yüksek kaliteli sesli aramalar ek olarak, aynı zamanda varlığı özellikleri desteklemek, medya ağ geçitleri, e-SBC, çağrı kayıt çözümleri, hareketlilik ve IP Telefonlar içerir.

IP İletişim Merkezleri

AudioCodes'un HD IP Telefonlar IP çağrı merkezi ajanlar için mükemmel bir çözüm sunar. Kompakt ve sağlam muhafaza tasarımı ve kulaklık entegrasyonu ile, çağrı merkezi ajanlar için mükemmel ses kalitesini birleştiren, AudioCodes'un IP Telefonlar lider çağrı merkezi çözümü sağlayıcıları ile tam sertifikalı VoIP birlikte çalışabilirlik dahil büyüyen çağrı merkezi pazarında gerekli birkaç temel özellikler sunuyor.

Kurumsal IP Telefon

Audiocodes HD IP Telefonlar kurum içi, açık kaynak kullanıcıları için güvenilir, yüksek kaliteli iletişim sunan ve IP-PBX ev sahipliği yaptı. temel iş özelliklerini, güvenilirlik ve kanıtlanmış birlikte çalışabilirlik Onların geniş onlara SOHO kadar büyük işletmeler için herhangi bir SIP tabanlı çevre için mükemmel bir seçim yapar.

Yaygın ve uyumlu

Audiocodes IP Telefonlar sertifikalı veya aşağıdaki UC / IP PBX / Softswitch platformları karşı doğrulanır:

Yıldız işareti

Avaya Session Manager

BroadSoft Broadworks

eZuce OpenUC

Genesys SIP Server

Metaswitch SoftSwitch

Microsoft Lync

ve daha fazlası!

Bu kategoride henüz ürün Yok.