Gigaset DX800A PRO IP Telefon

Gigaset DX800A PRO IP Telefon

Gigaset DX800A PRO IP Telefon


Teknik Özellikler

1 (ISDN, BRI-2B+D) Analog, 6 SIP hesabı DECT desteği ile maksimum 6 el cihazı çift yönlü ahizesiz görüşme FXS Faks portu, Bluetooth &“Link 2 Mobile” işitme cihazı uyumluluğu (HAC) 3,5” TFT renkli ekran 4 eş zamanlı görüşme 2,5 mm jak veya bluetooth ile kulaklık, 32 MBYTE flash hafıza 3 telesekreter. (55 dk.) 2 LAN 100 Mbit masaüstü telefon 1000 rehber kapasite.

Yeteneğin Keyfini Çıkarın
Gigaset DX800A all in one
Çokhatlı masaüstü telefon: sabit, IP ve ISDN ISDN hat1
Büyük TFT renkli ekran ve inanılmaz HD ses
4 adet paralel arama ve çoklu ahize özelliği - 6 adet'e kadar
3 adet telesekreter - Küçük Ofisler ve Ev Ofisler için ideal
VoIP, ISDN ve sabit hatlı aramalar için son teknoloji hibrid masaüstü telefon.
Gigaset DX800A hepsi birarada, küçük ofisler ve ev ofisleri için ideal çok hatlı masaüstü profesyonel bir telefondur. Rahat ve modern tasarımı ve 3.5 inç boyutunda renkli büyük ekranıyla bu kablolu telefon oldukça şık ve iş için uygun fonksiyonlara sahiptir. Gigaset DX800A hepsi birarada, hibrid özelliğiyle, IP’li ISDN veya IP’li Sabit telefon olarak rahatça ayarlanabilir. 4 paralel konuşmayı ve çoklu ahizeyi (6 adet’e kadar) destekleyen çok hatlı bir telefondur. 1000’e kadar vCard girişiyle rehberi kolayca ayarlanabilir. Rehberinizi Outlook rehberiyle3 eşitleyebilir ve otomatik aramayla4 detaylara kolayca erişebilirsiniz. Gigaset DX800A hepsi birarada, sınıfının en iyi eller serbest konuşma özelliğine sahiptir. Dahası, yapılan her görüşme Yüksek Çözünürlüklü ses kalitesiyle duyulur. Enerji tasarrufu özellikleri ve radyasyonsuz moduyla bu telefon çevreyi koruma konusunda çok başarılıdır. Gigaset DX800A hepsi birarada küçük işletmeleri desteklemek için entegre edilmiş 3 adet telesekreteriyle 55 dakikaya kadar kayıt yapabilir.
Gigaset DX800A hepsi birarada, yönetim özellikleri, ISDN’li VoIP veya sabit hat ve büyük renkli ekranıyla küçük ofisler ve ev ofisler için idealdir. Bu çok hatlı masaüstü telefon 4 kişiye kadar günlük ihtiyaçları fazlasıyla karşılaayabilir.

Bu kategoride henüz ürün Yok.