Gigaset DE310 PRO IP Telefon

Gigaset DE310 PRO IP Telefon

Gigaset DE310 IP PRO Telefon


 • 3 satırlık siyah/beyaz ekran
 • kolay kullanım için 5 yönlü navigaston tuşu
 • 2 SIP Hesap
 • Olağanüstü HDSP ses sitemi

 • Ürün Açıklaması

  İdeal fiyat ve ürün kalitesi

 • İş telefonu trafiğinizi kolayca yönetmek istiyorsanız DE310 IP PRO tam size göre. Kolay navigasyon özelliği menüler arasında rahtaça geçisi sağlarken, aydınlatılmış ekrandan kolayca ayarlarınızı yapabilirsiniz. Yükleme sihirbazı ile kurulumu kolay ve basittir.

   

  Duvara monte edilebilir

  Herkesin bir çalışma masası olmayabilir, bu yüzden telefonu duvara asmak da güzel bir seçenek olabilir. Dükkanlarda, garajlarda, otellerde ve mutfaklarda vb. mekanlarda duvara monte edebilirsiniz. Kurumu kolaydır.

  Ayarlanabilir Görüntü

  Bazen masanıza düşen ışıktan rahatsız olabilirsiniz ya da oturmak yerine ayakta durmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durumlarda ekranı görmek standart telefonlarda zor olabilir. Ayarlanabilir 3 sıra görüntü özelliği sayesinde ışık nasıl olursa olsun telefon görüşmesi yapmanıza izin verir.

  Kulaklık

  Eğer uzun ve sık aralıklarla görüşme yapıyorsanız, kulaklık kullanmak çok iyi bir fikirdir. Bu sizin iş durumunuzu ve konsantrasyonunuzu kolaylaştırırken, dış seslerden de uzaklaşmanıza yardımcı olur. DE310 IP PRO Jabra ve Plantronics gibi istediğiniz kulaklıklara kolayca uyum sağlayabilir.

  Olağanüstü Ses

  HD ses kalitesi ile uzaklıklar kısalıyor. Net ses iletme özelliği ile telefonda konuşurken, sanki konuştuğunuz kişi sizinle aynı odadaymış gibi duymanıza sebep olur. DE310 IP PRO size olağanüstü ses kalitesini sunar.

  Sınıfındaki en değerli kullanışlı telefon

  DE310 IP PRO rahatlığa odaklıdır ve gereksiz fonksiyonlardan arınmıştır. Tabii ki modern telefon ağına sorunsuz entegrasyon için ihtiyaç duyduğu tüm özellikleri almıştır. Bu masa, telefon kalitesi ve yenilikçilikden ödün vermezken fiyat bakımından da mükemmel bir seçimdir.

Bu kategoride henüz ürün Yok.