Yealink T22P - 3 SIP Hatlı IP Telefon

Yealink T22P - 3 SIP Hatlı IP Telefon

 

Yealink T22P - 3 SIP Hatlı IP Telefon

Yealink T22P IP Telefonu; sezgisel kullanıcı arayüzü ve gelişmiş fonksiyonlarıyla kullanıcıların çalışmasını kolaylaştırır.


MÜKEMMEL SES KALİTESİ


3 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T22P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir.Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir,bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.

Esnek kurulum ve farklı haberleşme uygulamalarına uygunluğuyla Yealink T22P IP Telefonu kurumsal müşteriler için ideal VoIP telefon olup uygun maliyetli çözüm olarak işlerinizi etkin yapmanızı sağlar, size güvenli ve kesintisiz haberleşme deneyimi sunar.


ÜSTÜN KALİTE 


Yealink T22P VoIP Telefonun elektronik devresinde kullanılan tüm komponentler ve gövdesini oluşturan tüm malzemeler Yealink Ar-Ge’sinde çalışan 150’nin üzerindeki mühendis tarafından uzun yıllar dayanmak üzere seçilmiştir.

Texas Instrument TITAN chipset ve Texas Instrument'in yön veren VOIP telefon teknolojisiyle Yealink T22P SIP Telefonu HD kalitesinde ses hizmeti sunar.

 

Özellikler


HD Ses : HD Kodek , HD Ahize , HD Hoparlör 


TI Titan Chipset 

3 VoIP hesabı 

4 yazılım tuşu olmak üzere 32 tuş 

XML / LDAP harici rehber 

SMS, Sesli Mesaj, İnterkom 

Hot desking 

Auto provision 

PoE

Kulaklık girişi

Duvara montaj imkanı

Bu kategoride henüz ürün Yok.