Yealink T20P - Giriş Seviyesi ve HD IP Telefon

Yealink T20P - Giriş Seviyesi ve HD IP Telefon

Yealink T20P - Giriş Seviyesi ve HD IP Telefon                                                                                                  Yealink T20P SIP Telefonu ses hizmetini Texas Instrument TITAN chipset ve Texas Instrument'in yön veren VOIP telefon teknolojisiyle HD kalitesinde sunar.


UYGUN FİYAT


Uygun fiyatlarıyla ucuz IP Telefon arayanların gözdesi olan Yealink T20P IP Telefonu özellikle yazılım tabanlı, asterisk IP santral hizmeti veren firmaların tercih ettiği bir numaralı ürün haline geldi. Bu konumlamanın ardında uygun fiyatın yanı sıra mükemmel bir ergonomi ve şık tasarım yatıyor, çünkü en iyi kalitedeki ekipmanlar seçilerek üretilmiş olan Yealink T20P IP Telefonu özellikle daha etkin ve rahat çalışmaları için tasarlanmıştır ve ileri seviyedeki birçok IP telefondan daha fazla özelliğe sahiptir.


MÜKEMMEL SES KALİTESİ


2 SIP hesabı tanımlanabilen Yealink T20P IP Telefonda ses çözünürlüğü HD seviyesindedir. Yüksek çözünürlük (HD) sadece telefon makinasında değil,HD Ses, HD Kodek, HD Ahize ve HD Hoparlör olarak telefonun her parçasında fark edilir, bu sayede telefonun her noktasında HD kalitesiyle ses iletimi gerçekleştirilir.                                                                          

Özellikler

HD Ses : HD Kodek , HD Ahize , HD Hoparlör 

Full duplex-hands free hoparlör 

Duvara montaj 

Kulaklık girişi

Bu kategoride henüz ürün Yok.