Yealink T21P - Uygun Fiyatlı ve HD IP Telefon

Yealink T21P - Uygun Fiyatlı ve HD IP Telefon

Yealink T21P - Uygun Fiyatlı ve HD IP Telefon

Tüm dünyanın en çok tercih ettiği iki telefon markasından biri olan Yealink’in ucuz IP Telefon seviyesindeki ürünlere kıyasla birçok avantaja sahip giriş seviyesi IP telefonu olan T21P'i piyasaya çıkarmasıyla birlikte giriş seviyesi IP telefonların tanımları değişmeye başladı.


UYGUN FİYAT

Uygun fiyatlarıyla ucuz IP Telefon arayanların gözdesi olan Yealink T21P IP Telefonu özellikle yazılım tabanlı, asterisk IP santral hizmeti veren firmaların tercih ettiği bir numaralı ürün haline geldi. Bu konumlamanın ardında uygun fiyatın yanı sıra mükemmel bir ergonomi ve şık tasarım yatıyor, çünkü en iyi kalitedeki ekipmanlar seçilerek üretilmiş olan Yealink T21P IP Telefonu özellikle daha etkin ve rahat çalışmaları için tasarlanmıştır ve ileri seviyedeki birçok IP telefondan daha fazla özelliğe sahiptir.

KALİTELİ ve DAYANIKLI


Yealink T21P IP Telefonun elektronik devresinde kullanılan tüm komponentler ve gövdesini oluşturan tüm malzemeler Yealink Ar-Ge’sinde çalışan 150’nin üzerindeki mühendis tarafından uzun yıllar dayanmak üzere seçilmiştir.

Özellikler                                                                                                                                                   

HD Ses : HD Kodek , HD Ahize , HD Hoparlör 

Full duplex-hands free hoparlör 

XML / LDAP harici rehber 

Duvara montaj 

Kulaklık girişi

Bu kategoride henüz ürün Yok.