Yealink T42G - Üstün Tasarıma Sahip, Gigabit IP Telefon

Yealink T42G - Üstün Tasarıma Sahip, Gigabit IP Telefon

Yealink T42G - Üstün Tasarıma Sahip, Gigabit IP Telefon

Şık metalik görüntüsüyle saydam kristal ekranı bütünleştiren Yealink T42G IP Telefonu, en iyi ve yenisini talep eden ofis çalışanlarına gigabit desteği de dahil aradıkları her şeyi bir arada sunuyor.


Dünyanın en büyük 2 IP Telefon üreticisinden biri olan Yealink; zarif tasarımı, gelişmiş teknik özellikleri ve düşük enerji tüketimini bir araya getiren T4 serilerinden Yealink T42G IP Telefon modelini sunar.


GIGABIT ETHERNET : 
 
Yealink T42G IP telefonu Gigabit Ethernet desteğiyle gigabit temelli network altyapısına kesintisiz geçişi sağlarken SIP telefondan beklenen tüm özellikleri karşılar.
 
ŞIK ve DAYANIKLI TASARIM

Yealink T42G IP Telefonun yaşamı kolaylaştıran ve maliyetleri düşüren ayrıntılarına örnek olarak çizilmelerden etkilenmeyen yüzey ve ahize kablosunun düğümlenmemesi gibi son derece ince düşünülerek hayata geçirilen ayrıntılar Yealink’i sınıfındaki diğer ürünlerden ayırıyor.        

Özellikler                                                                                                                                      Benzersiz Yeni Tasarım 

Yealink Optima HD Ses 

Gigabit desteği 

Kağıtsız Ofis tasarımı 

2,7 inch 192 x 64 piksel grafik LCD 

3 VOIP hesabı 

Kablosuz kulaklık ile konuşma 

Açısı değiştirilebilİr montaj aparatı 

Genişleme modülü 

Duvar aparatı

Bu kategoride henüz ürün Yok.