Yealink T49G – Yeni Nesil Video IP Telefon

Yealink T49G – Yeni Nesil Video IP Telefon

Yealink T49G – Yeni Nesil Video IP Telefon

Yealink’in yeni Video Telefon çözümü T49G, üst düzey yöneticiler ve video konferans ihtiyacı duyan çalışanlar için tasarlanmıştır. Basit kullanım ve gelişmiş özellikleri dengeli bir şekilde kullanıcıya sunan T49G, profesyonel kullanıcıların kurumsal iletişim ihtiyaçlarının tamamına cevap verebiliyor.
 
Geliştirilmiş yeni 8 inch dokunmatik ekranı1280x800 piksel çözünürlüğü sayesinde benzersiz bir HD video deneyimi yaşatıyor. Yealink Optima HD ses teknolojisi ile birlikte T49G, bir IP Telefonda olabilecek en yüksek kalitede iletişim kurmanızı sağlıyor. 

Yealink T49G
802.11a/b/g/n WiFi ve BlueTooth 4.0 EDR teknolojileriyle tam uyumlu olması nedeniyle IP Telefon kullanıcılarını kablolu iletişim zorunluluğundan kurtarıyor. Bütün bu gelişmiş teknoloji çözümlerini daha verimli kullanılabilmek için telefon üzerinde konumlandırılmış HDMI portu ile yüksek kalitede görüntü aktarımı yapılabiliyor ve USB portuna takacağınız bir flash bellek ile yaptığınız görüşmeleri ve ekran görüntülerini kayıt ederek taşıyabilmenizi sağlıyor.      

 

Özellikler

16 Sip hesabı tanıtabilme 


8" 1280 x 800 IPS LCD Dokunmatik Ekran 

Full-HD 1080p30 Video Arama 

2 mega-pixel HD Kamera 

Dahili Bluetooth 4.0+ EDR 

Dahili Wi-Fi (802.11a/b/g/n) 

Monitör bağlantısı için 

HDMI port Kayıt ve izleme için USB portlar 

3 yönlü video konferans yapabilme 

5 yönlü video ve sesli konferans yapabilme

Bu kategoride henüz ürün Yok.