Mitel 5320e IP Telefon

Mitel 5320e IP Telefon

Mitel 5320e IP Telefon

Ana Sayfa / Telekomünikasyon > IP Telefon > MITEL IP Telefonlar / 5320e IP Telefon

Image title

Bu tam özellik, giriş seviyesi ekran telefon masaüstünde zengin iletişim uygulamaları ve hizmetleri ihtiyaç şirketler içindir.


Mitel MiVoice 5320e IP Phone büyük bir arkadan aydınlatmalı grafik ekran, gömülü gigabit desteği ve hızlı arama tuşları, hat tuşları veya özellik erişim tuşları olarak programlanabilir sekiz öz-etiketleme anahtarlarını sunan bir tam özellikli, uygulamalar telefon olduğunu. Oniki sabit fonksiyon tuşları sık kullanılan telefon özellikleri, navigasyon tuşları ve menüleri uygun tek dokunuşla erişim yanı sıra özelleştirilebilir kullanıcı ayarlarını sağlar. 5320e IP Phone ayrıca kullanıcıların kolayca telefon fonksiyonları gezinmek yardımcı olmak için üç bağlamsal tuşları vardır.

5320e IP Telefon gömülü uygulamalar şunlardır:


Arama geçmişi

Çağrı yönlendirme

Ayarlar

çağrı Bilgi

Add-on uygulamaları, Canlı Blogger kullanarak zengin medya bilgi cihazın içine telefonunuzu açın Flickr Canlı ve heyecan Canlı veriyor Mitel Canlı İçerik Suite içerir. 5320e IP Telefon uzak Teleworker telefonu olarak kullanıldığı zaman, bu uygulama, hem de özel HTML tüm uygulamalar da erişilebilir.

Mitel Unified Communicator Express (UCX) ya da Mitel MiCollab Client ile birlikte kullanıldığında, 5320e IP Phone varlığı uygulamaları ve PC ile entegre işlevsellik ile kullanıcılara sunmaktadır (eski Mitel Communicator Gelişmiş (TDM) Unified).

Bu kategoride henüz ürün Yok.