Mitel MiVoice Konferans Telefon

Mitel MiVoice Konferans Telefon

Mitel MiVoice Konferans Telefon

Ana Sayfa / Telekomünikasyon > IP Telefon > MITEL IP Telefonlar / Mitel MiVoice Konferans Telefon

Image title

Mitel MiVoice Konferans Telefon herhangi bir boyut iş taleplerini karşılayacak bir kolay kullanımlı, çeşitli ses konferans birimidir. Özellikler 16-dahili mikrofonlar ve çok yüksek kalitede ses, MiVoice Konferansı Telefon aynı zamanda oda tanıtımı görüntüleme kapasitesine sahip fikir ve dosya paylaşmak için herhangi bir kullanıcı için izin verir.


Mitel MiVoice Konferans Telefonu Genel Bakış

Mitel MiVoice Konferans Telefon gerçekten bir tür biridir. 4x diğer konferans ünitesinin ses kalitesi var için izin - MiVoice 16 dahili mikrofon içerir. Mitel yönettiği "Beamforming" Teknoloji de gösterir ve yukarı tam 12 feet odasında herhangi bir noktada ana konferans hoparlör izole eder. MiVoice Konferans Telefon kullanımı da çok kolay ve çoklu fonksiyonları olan bir 1024x600 tam renkli dokunmatik ekran içeriyor; Google Dokümanlar, Box, Dropbox ve olarak bulut tabanlı hizmetleri kullanma becerisini de dahil olmak üzere, ve kullanıcıların kolayca kendi mobil cihazda yer alan içerik paylaşmanıza olanak tanır.


MiVoice Konferans Telefon ayrıca doğrudan MiVoice Konferans Telefonun ekranı üzerinden görüntüleyebilir ve Powerpoint, Word, Excel ve PDF dosyaları değiştirmek için yeteneği sağlar Picsel SmartOffice paketi gömülü özellikleri. Mitel en MiCollab, Join.me ve WebEx de bu cihazda kolayca ulaşılabilir.


Mitel MiVoice Konferans Telefon Özellikleri ve Fonksiyonları:

kapsama alanı 12 fit

IEEE 802.3at PoE

7 inç, 1024x600 dpi Görüntü

Akustik Eko İptal

GSM girişime karşı dayanıklıdır

22kHz Frekans Tepkisi 150 Hz

Tam Dubleks Hoparlör

Ses Faaliyet Algılama

USB (2.0) ve Micro SD kart yuvası

Gmail ve Microsoft Exchange ile uyumlu

Bu kategoride henüz ürün Yok.