Mitel Blustar 8000i

Mitel Blustar 8000i

Mitel Blustar 8000i

Ana Sayfa / Telekomünikasyon > IP Telefon > MITEL IP Telefonlar / Mitel Blustar 8000i

Image title

Mitel Blustar 8000i Masaüstü Medya Telefonu iletişim ve işbirliği yolunu geliştirmek için tasarlanmıştır güçlü bir masaüstü video konferans ve işbirliği aracıdır. gerçek HD video konferans sunan Mitel Blustar 8000i doğal yüksek kaliteli video deneyimi sağlamak için, video ve iletişim teknolojisindeki en son kullanır.


Mitel Blustar 8000i masaüstü medya telefonu, akıllı, sezgisel ve kullanımı kolay güçlü bir işbirliği aracı haline dönme birleşik iletişim ve iş uygulamaları ile gerçek HD video konferans birleştirir.


Onun 13 inç dokunmatik ekran ile, Mitel Blustar 8000i tamamen "doğal işbirliği" deneyim elde yayın kalitesinde video ve ses sağlar. Ürün, saniyede 30 kare hızında gerçek HD 720p video konferans sunar. video kalitesi, dört ses izleme mikrofon ve üç hoparlörler aracılığıyla teslim üstün HD ses kalitesi ile eşleşti.


İster peer-to-peer haberleşme veya çok yönlü video konferans için en fazla 11 katılımcı herhangi bir anda ekranda görünen ile - Bu yüksek kaliteli masaüstü medya telefonu ekipleri birlikte daha iyi çalışmasına yardımcı olarak üretkenliği artırır. Bir düğmeye dokunarak, ve toplantı odaları kitaba gerek kalmadan, ekipler belge ve inceleme paylaşmak ve geliştirilmiş verimlilik ve reaktivite için proje gelişmeleri tartışmak üzere konferans yapabilirsiniz. Mitel Blustar 8000i cihazlara bir masaüstü PC'den içerik paylaşma sezgisel kolay ve hızlı ve verimli bilgi paylaşımını sağlar.


Güçlü işbirliği özelliklerine ek olarak, Mitel Blustar 8000i canlı video aynı anda çalıştırabilirsiniz yerleşik iş verimlilik uygulamaları, bir dizi sağlar. Ekranın yarısı kolayca ve gerçek zamanlı olarak bilgi ve iş zekası teslim güçlü bir iş gösterge paneli oluşturmak için kullanıcı tanımlı uygulamalara tahsis edilebilir.


Blustar Ekosistem - Mitel Blustar 8000i masaüstü medya telefonu önemli bir parçası ofMitel en Birleştirilmiş İletişim ve İşbirliği portföyü güçlü bir iletişim aracıdır. Blustar anahtar sürücü olarak video kullanarak tutarlı bir kullanıcı deneyimi sağlayarak, müşteriler ve cihazların seçimi üzerinde yeni bir seviyeye iş iletişim sürer. verimlilik artırıcı araçları Blustar serisi, günümüz modern kurumsal giderek çeşitlenen haberleşme ihtiyacını karşılayacak daha fazla seçenek ve esneklik sağlar.


Özellikler ve Avantajlar

Yerli HD Video

Geniş 13 inç renkli TFT ekran kullanarak, Blustar Medya Telefonu görüntüler görüntülü görüşme ve video konferans için gerçek 720p HD video, yine uzaktan iletişim, kişisel adrestir.


Üstün HD Audio

Üç yüksek sadakat hoparlörler sağ ve merkez ses emisyonu ve G.719 / G.722 wideband codec desteği, sol sağlamadan ile Blustar 8000i açıkça söylenir her şeyi duymak sağlayan üstün ses özellikleri vardır.


Akıllı Mikrofonlar

Sadece orada kişi olmak gibi - dört mikrofonlar sesli konumunu izler ve istenmeyen arka plan gürültüsünü ortadan yardımcı olan bir yönetilebilir bir dizi oluşturacak şekilde bağlanmıştır, Blustar 8000i ses özellikleri duymak ve duyulabilir olanak tanır.


İletişim-Kişi içinde

Yüz-yüze görüntülü görüşmeler hızlı ve rahat bir zengin yüz yüze iletişim deneyimi sağlar. sadece bir tık uzakta güçlü varlığı ve dizin look-up özellikleri ve ad-hoc konferans ile, Blustar Medya Telefonu anında insanları bir araya getiriyor.


Zengin Durum Bilgisi

Gerçek zamanlı durum bilgilerini iletişim sağ modunu basit ve kolay bir görev kullanarak doğru zamanda kişiler ile temasa geçmek yapar. Blustar 8000I zengin varlığı yetenekleri haberleşme cihazları ve çeşitli uygulamalar karşısında bir kullanıcının kullanılabilirlik doğru bir görünüm sağlar. sezgisel kullanıcı arayüzü ile birlikte telefon hattı ve takvim varlığı yetenekleri Blustar her masaüstüne doğal işbirliğini getiren güçlü bir iletişim aracı 8000i olun.


PC Masaüstü Paylaşımı

PC masaüstü paylaşımı hızlı ve verimli bilgi paylaşımını teşvik sezgisel kolay yapılır. Hala görüntülerken, video katılımcıların ise masaüstü Canlı paylaşımı yeni bir seviyeye verimliliği alır.


İş Uygulamaları

Blustar Masaüstü Medya Telefonları kolayca yerleşik ve özelleştirilebilir uygulamalar aracılığıyla günlük iş süreçlerine entegre edilebilir. Blustar 8000i video arama basit iş zekası gerçek zamanlı erişim için yapım ile eş zamanlı olarak verimlilik artırıcı uygulamalar çalıştırabilirsiniz.


Sezgisel İletişim

Blustar Medya Telefonu doğal ve sezgisel bir iletişim deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. HD video ve ses kalitesi ve sezgisel kullanıcı arayüzleri Mitel Blustar 8000i Masaüstü Medya Telefonu her masaüstüne doğal işbirliğini getiren güçlü bir iletişim aracı yapmak için birleştirir.

Bu kategoride henüz ürün Yok.