Mitel 5505 Ziyaretçi IP Telefon

Mitel 5505 Ziyaretçi IP Telefon

Mitel 5505 Ziyaretçi IP Telefon

Ana Sayfa / Telekomünikasyon > IP Telefon > MITEL IP Telefonlar / 5505 Ziyaretçi IP Telefon

Özelleştirme, markalaşma ve ağırlama sektörü için geniş bir özellikler yelpazesi sunmak için sadece oda IP telefon ile otel konuk deneyimini geliştirmek.


Özelleştirme, markalaşma ve ağırlama sektörü için geniş bir özellikler yelpazesi sunmak için sadece oda IP telefon ile konuk deneyimini geliştirmek.


MiVoice 5505 Ziyaretçi IP Telefon benzersiz bir misafirperverlik konuk odalarında IP dağıtma müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özellik seti sağlar. Böyle yüksek kaliteli tam çift yönlü hoparlör, programlanabilir hızlı arama tuşları, özel marka ve arama talimatları için geniş bir alana, telsiz telefon ahizesi bulucu ve fiziksel zil sesi anahtarı olarak otel bekliyoruz fiziksel özellikleri sunar. MiVoice 5505 Kablosuz Ahize kendi yerleşik, iki satırlı arkadan aydınlatmalı ekran sayesinde sektörün önde gelen özellikleri sağlar. Otel konukları kolayca sezgisel kullanıcı arayüzü ile ayarlanabilir dahili çalar saatini seveceksiniz. Telefon tabanından 50 metre (150 feet) bir çalışma aralığına sahip, 5505 Kablosuz Ahize bir misafir odası için ikinci bir telefon ya da oda bir paketi olarak idealdir.Ek MiVoice 5505 Ziyaretçi IP Telefon baz özellikleri:

SIP ağ geçidi Aralık

Üç uzatma yakışıklı kadar destekler (PBX bir uzantısı olarak görünür)

On-Hook Çevirme desteği ile çift yönlü hoparlör

12 tuşlu tuş takımı

Altı sabit özellik tuşları: Ses yukarı / aşağı rocker, hoparlör, mikrofon susturma, mesajlar, bitirme, yakışıklı bulucu

Bir ana birim hoparlör çağrı ile bir ahize görüşmesine katılın

Mitel MiVoice İş Esnekliği - misafirler hala ikincil denetleyiciye yük devretme üzerine arama yapabilirsiniz

Ek 5505 Kablosuz Ahize özellikleri:

12 tuşlu tuş takımı

Dokuz sabit tuşlar: / aşağı Konuşma Hang-up / Güç, Mesajlar, Ses seviyesi yukarı, Hoparlör, Yumuşak Tuş 1 ve 2, Sessiz, Flaş

Mesaj telefon ekran üzerinden göstergesi bekleyen

Misafir programlanabilir seçenekler çalar saat, telefon rehberi, özelleştirilebilir zil sesini, zil melodileri seçimi ve dil seçimini içerir


Bu kategoride henüz ürün Yok.