Sennheiser SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Taçlı Kulaklık

Sennheiser SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Taçlı Kulaklık

Sennheiser’in telekom ürün ailesinin en yeni üyelerini barındıran CENTURY serisi kulaklığı SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık, üstün ses kalitesi, konfor güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunarlar. Çalışma ortamınız ne kadar gürültülü olursa olsun, içerdiği ultra gürültü filtreleme özellikli mikrofonu ile müşterinizin sadece sizin sesinizi duymasını sağlar. Böylece ister açık ofis düzeninde çalışma alanında, ister çağrı merkezi gibi çok gürültülü bir alanda olsun Sennheiser SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık kullanıcıları tüm gün boyunca konforlu bir iletişime sahip olurlar.

Century Serisinin tek taraflı çağrı kontrol özellikli modeli olan SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık, zor şartlar için özel tasarlanmış dayanıklı alüminyum yapısı, hafif ve konforlu tacı ile en zor şartlarda bile performans ve konforundan taviz vermeden hizmet verebilir. İçerdiği çağrı kontrol ünitesi ile tanınmış bir çok tümleşik iletişim platformu ile uyumlu olan Sennheise SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık çağrı yönetimi, ses kontrolü ve mikrofon kapatma özelliklerini kolayca kullanma imkanı sunar. Sennheiser SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık Ultra Gürültü Filtelemeli mikrofonu sesinizin her zaman anlaşılır olmasını sağlar. Patentli ActiveGard™ teknolojisi ile işitme duyunuz akustik şoklara ve ani ses yükselmelerine karşı korunur. HD ses kalitesi telefon görüşmelerinde anlaşılırlığı artırır. Tüm bu özellikleri ile 2013 Red Dot tasarım ödülüne sahip olan Sennheiser SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık 3 yıl garantilidir.

Paket içeriği SC 630 USB CTRL Tek Taraflı Kulaklık,Hızlı kurulum ve güvenlik kılavuzu,Suni deri kulak yastığı,Yaka klipsi , Çağrı kontrol ünitesi için mıknatıslı sabitleme kiti

Bu kategoride henüz ürün Yok.