Sennheiser SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık

Sennheiser SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık

Sennheiser’in telekom ürün ailesinin en yeni üyelerini barındıran CENTURY serisi ürünü SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık, üstün ses kalitesi, konfor güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunarlar. Çalışma ortamınız ne kadar gürültülü olursa olsun, içerdiği ultra gürültü filtreleme özellikli mikrofonu ile müşterinizin sadece sizin sesinizi duymasını sağlar. Böylece ister açık ofis düzeninde çalışma alanında, ister çağrı merkezi gibi çok gürültülü bir alanda olsun SC 600 serisinin kullanıcıları tüm gün boyunca konforlu bir iletişime sahip olurlar.

Century Serisinin çağrı kontrol özellikli çift taraflı modeli olan SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık, zor şartlar için özel tasarlanmış dayanıklı alüminyum yapısı, hafif ve konforlu tacı ile en zor şartlarda bile performans ve konforundan taviz vermeden hizmet verebilir. İçerdiği çağrı kontrol ünitesi ile tanınmış bir çok tümleşik iletişim platformu ile uyumlu olan SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık çağrı yönetimi, ses kontrolü ve mikrofon kapatma özelliklerini kolayca kullanma imkanı sunar. Sennheser SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık" barındırdığı çift hoparlörleri yoğun çağrı merkezleri ve gürültülü açık ofisler için idealdir. Her iki kulağa da HD kalitesinde berrak ses iletilirken ortamdaki gürültü filtrelenir. Stereo ses üretebilmesi ile telefon görüşmelerinin yanı sıra tüm multimedya uygulamalarında kullanılabilir. İçerdiği Ultra Gürültü Filtreleme özellikli mikrofonu sayesinde, çalışma ortamınız ne kadar gürültülü olursa olsun, sesinizi yükseltmeniz gerekmez, karşı tarafa berrak ve anlaşılır şekilde iletilir. Patentli ActiveGard™ teknolojisi ile işitme duyunuz akustik şoklara ve ani ses yükselmelerine karşı korunur.

Tüm bu özellikleri ile 2013 Red Dot tasarım ödülüne sahip olan Sennheiser SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık, 3 yıl garantilidir.

Paket içeriği : SC 660 USB CTRL Çift Taraflı Kulaklık, Hızlı kurulum ve güvenlik kılavuzu, Suni deri kulak yastığı, Yaka klipsi, Çağrı kontrol ünitesi için mıknatıslı sabitleme kiti

Bu kategoride henüz ürün Yok.