Sennheiser Presence UC Bluetooth Kulaklık

Sennheiser Presence UC Bluetooth Kulaklık

Sennheiser PRESENCE™ Bluetooth® kulaklıkları, kullanıcılar ve konuştukları kişiler için inanılmaz anlaşılır, temiz bir şekilde iletişim kurmaları adına ofiste, arabada hatta dış mekanlarda bile uzun süren telefon konuşmaları yapmaları için üretilmiş kulaklıklardır. Microsoft Lync desteği ile üretilmiş modellide bulunmaktadır.

 • ÖZELLİKLER
 • Sennheiser PRESENCE™ Bluetooth® kulaklıkları, kullanıcılar ve konuştukları kişiler için inanılmaz anlaşılır, temiz bir şekilde iletişim kurmaları adına ofiste, arabada hatta dış mekânlarda bile uzun süren telefon konuşmaları yapmaları için üretilmiş kulaklıklardır.

  Microsoft Lync desteği ile üretilmiş modelide bulunmaktadır.

  Çoklu bağlantı yapılabilmesi için tasarlanmış Tümleşik İletişim platformlarının tamamıyla uyumlu bir şekilde çalışan PRESENCE™,  kullanıcılara bluetooth mobil kablosuz bağlantı özgürlüğüyle sorunsuz olarak mobil telefonları ve softphoneları arasında geçiş yapma ayrıcalığı sunar.

  Sennheiser PRESENCE™ Bluetooth® kulaklık uzun süren telefon konuşmaları için mükemmel ses kalitesi sunar. HD ses kalitesine sahip PRESENCE™ esnek taşıma ve tek elle kullanım kolaylığı sunar. Telefonunuza hiç uzanmadan kulaklığınızı kullanarak çağrıları kabul edip sonlandırabilir ve ayrıca yine bluetooth kulaklık üzerindeki ses kontrolü ile sesi kısıp açabilirsiniz.

  Bluetooth bağlantısı                               : Bluetooth teknolojisi ile hızlı ve anında çağrılarınıza cevap verin.

  İşitme sağlığı koruması                          : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

  Konfor ve Kompakt Tasarım                 : Kompakt tasarımı ile rahat bir kullanım sunarken konuşmalarınız artık daha konforlu.

  Uygun Fiyat ve Dayanıklılık                   : Uygun fiyatı ile dayanıklı ve son kalitede bir kulaklık satın alınmış olur.

  Esnek Taşıma ve Tek Elle Kullanım      : Basit kullanımı ve taşınabilir yapısı sayesinde hep kolay hem de her ortamda konuşma yapmanızı destekler. Üstelik şık taşıma çantası da kolay koruma rahatlığı sağlar.

  Mikrofon Avantajı                                  :3 adet Digital MEMS mikrofonu ile temiz, anlaşılır bir konuşma deneyimi sunuyor.

  Kızaklı Yapı                                              : Bu yapı sayesinde çağrı cevaplamak ve sonlandırmak hızlı ve çok kolay.

  Uzun Kullanım Ömrü                             : Tek seferde 10 saate kadar konuşma özelliği ile etkinliğinizi tüm gün boyu devam ettirin.

  WindSafe™ Teknolojisi                          : Bu teknoloji sayesinde artık dış mekan konuşmalarınızda rüzgar konuşmanızın anlaşılırlığını azaltamayacak.


Bu kategoride henüz ürün Yok.