Sennheiser CC 515 UNC Tek Taraflı Kablolu Kulaklık

Sennheiser CC 515 UNC Tek Taraflı Kablolu Kulaklık

Sennheiser CC 515 UNC - Yüksek gürültü filtrelemeli profesyonel ofis kulaklığıdır. Tüm gün kullanıma uygun ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekmektedir.

 • ÖZELLİKLER
 • Tek taraflı profesyonel ofis kualklıkğıdır. Dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Tüm gün kullanıma uygundur. Büyük kulak yastığı ve ayarlanabilir tacı ile tüm gün boyunca konforlu telefon görüşmeleri sunar. Kulağınıza tam oturarak müşteri görüşmelerinize daha iyimotive olamanıza yardımcı olur. UNC mikrofon yapısı sayesinde gürültülü ortamlarda dahi güvenle kullanmanıza yardımcı olur. Sizin konuşmalarınızı daima ön plandadır. Düşük ses seviyelerinde bile hattın diğer ucundan gelen sesi rahatlıkla duyabildiğiniz gibi, ofisinizde olup biteni de izlemeye devam edebilirsiniz.

  İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

  Yüksek anlaşılırlık: UNC (Ultra Noise Cancelling) Ultra Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

  Seste optimum berraklık : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayablirsiniz. Mikrofon kolunun Teflon®** mafsalları konumun hassasiyetini ve stablitesini sağlar. 

  Konfor: Geniş ve yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunar.

  Kolay kullanım: Telefon ahizesinde olduğu gibi ses bir taraftan duyulur, böylece kullanımına alışmak kolaylaşır.

  * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.
  ** Teflon® Dupont’a ait tescilli markadır.


Bu kategoride henüz ürün Yok.