Sennheiser SC 630 UNC - UHD Kulaklık

Sennheiser SC 630 UNC - UHD Kulaklık

Sennheiser kulaklık ailesi CENTURY serisi, kablolu kulaklık sınıfında üstün ses kalitesi, konfor, güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunarlar. Tek taraflı, çift taraflı, USB ve Lync destekli modelleri ile bu alandaki ihtiyaçları en iyi performans ile sunmayı amaçlamaktadır.

 • ÖZELLİKLER
 •  

  UNC-Ultra Gürültü Filtrelemesi, UHD-Ultra HD Ses Kalitesi ve 3 Yıl garanti

   

  Sennheiser kablolu kulaklık ailesi CENTURY serisi, kablolu kulaklık sınıfında üstün ses kalitesi, konfor, güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunarlar. Tek taraflı, çift taraflı, USB ve Lync destekli modelleri ile bu alandaki ihtiyaçları en iyi performans ile sunmayı amaçlamaktadır Sennheiser’in Telekom ürün ailesinin en yeni üyelerini barındıran CENTURY serisi, üstün ses kalitesi, konfor, güvenlik ve dayanıklılığı bir arada sunarlar. Çalışma ortamınız ne kadar gürültülü olursa olsun, içerdiği Ultra Gürültü Filtreleme özellikli mikrofonu ile müşterinizin sadece sizin sesinizi duymasını sağlar. Böylece ister açık ofis düzeninde çalışma alanında, ister çağrı merkezi gibi çok gürültülü bir alanda olsun SC 600 serisinin kullanıcıları tüm gün boyunca konforlu bir iletişime sahip olurlar.

   

  • HD ses kalitesi : SC 630 geniş bant destekli kulaklık doğal ve berrak bir ses üretir, telefondaki kişi ile aynı odada konuşuluyormuş hissi yaratır.
  • İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.
  • Yüksek anlaşılırlık: Ultra Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.
  • Seste optimum berraklık : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayablirsiniz. Mikrofon kolunun Teflon®** mafsalları konumun hassasiyetini ve stablitesini sağlar. 
  • Konfor: Geniş ve yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda ekstra konfor sunar.
  • Kolay kullanım: Telefon ahizesinde olduğu gibi ses bir taraftan duyulur, böylece kullanımına alışmak kolaylaşır.
  • 3 yıl garanti

  * Sennheiser Communications ‘un patentli teknolojisidir.
  ** Teflon® Dupont’a ait tescilli markadır.


Bu kategoride henüz ürün Yok.