Sennheiser SH 330 NC Kablolu Kulaklık

Sennheiser SH 330 NC Kablolu Kulaklık

Sennheiser SH 330 NC- IP kablolu kulaklık, gün boyunca üstün ses kalitesine ve konfora ihtiyaç duyan profesyoneller için geliştirilmiştir.

 • ÖZELLİKLER
 • Sennheiser SH 330 NC- IP kablolu kulaklık, gün boyunca üstün ses kalitesine ve konfora ihtiyaç duyan profesyoneller için geliştirilmiştir. Taç kısmı ayrılabilir. tek taraflı, çift taraflı modelleri ile kulak arkası kullanıma (ek aparat gerektirir) uygundur. Hafif metal tasarımı, geniş bant desteği ile HD ses kalitesi ve Gürültü Filtreleme (NC) özelliği sunan kulaklık modelidir. Ara kablo seçenekleri ile birçok telefon ile kullanıma uygundur. PC kullanımı için standart kablo ve USB kablo seçenekleri tercih edilebilir.

  Avantajlar

  İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

  Yüksek anlaşılırlık : Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şkilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

  - Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayablirsiniz. Mikrofon kolunun Teflon®** mafsalları konumun hassasiyetini ve stablitesini sağlar. 

  Akustik performans : Benzersiz akustik kulak süngeri özel yapısı ile sesi doğrudan kulağınıza yönlendirir, konforlu bir dinleme sunar.


Bu kategoride henüz ürün Yok.